Infolinia
tel. 606 733 899

OFERTA

Dziękujemy, że zechcieli Państwo zainteresować się szczegółami naszej oferty. Pokrótce przedstawimy zarys świadczonych przez nas usług.

Wideofilmowanie Kraków

Pierwszą z nich jest wideofilmowanie Kraków, gdzie mają Państwo możliwość wyboru dowolnego scenariusza. Pomożemy dobrać szczegóły filmu tak, aby Państwo z chęcią sięgali po tą pamiątkę nawet po kilku latach. Standardem jest film w wersji Full HD oraz na specjalne życzenie wersja na płytach DVD. Film jest dynamiczny, odbiegający od standardowych produkcji, z zachowaniem najważniejszych momentów z całej uroczystości.

Fotografia Kraków

Fotografia to kolejna możliwość uchwycenia szczególnych momentów z najważniejszego dla Państwa dnia. Stawiamy tutaj na nieszablonowość. Ukazujemy szczegóły, których nie widać na pierwszym planie, a decydują o kwintesencji całej uroczystości. Wykonujemy zdjęcia plenerowe, reportażowe, łącząc je w kompozycje umieszczone w fotoksiążce lub albumie.


Jeśli nasza oferta na wideofilmowanie i fotografię wzbudziła Państwa zainteresowanie lub zechcecie Państwo poznać jej szczegóły oraz cenę, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Usługi wideofilmowania oraz fotografii świadczymy zarówno w Krakowie jak i całej Polsce.

Poza wideofilmowaniem i fotografią ślubną zajmujemy się również obsługą innych uroczystości rodzinnych lub komercyjnych.